Літня шина Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y
Відео 24Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y
Усі ціни 35 →Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y XL FR | 4 281 грн. |
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y XL FR | 4 127 грн. |
Uniroyal RainSport 5 (225/50R17 98Y) | 4 115 грн. |
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y XL FR | 4 390 грн. |
Летние шины Uniroyal Rain Sport 5 225/50 ZR17 98Y XL 1001553008 | 4 253 грн. |
ще 20 пропозицій
"Нормальні шини за гарною ціною. Це мій не перший комплект цього виробника, але ця модель просто хороша, не більше. Я розумію, що це не найдорожча гума, тому претендувати на оцінку «відмінно» вона не може, але все ж таки бувало і краще. Так, вона м'яка, ям не відчувається, амортизація відмінна, ковтає вибоїни тільки так. Але з іншого боку ця сама м'якість і є її косяком. Не встигаю грижі «лікувати». м'яка Другу пошкодив про нерівний край асфальту на трасі Мене до цього теж стояв м'який комплект, але не настільки ж. Поворот теж веде себе впевнено, але ця м'якість ... Імовірно, в цьому і криється причина швидкого зносу протектора. ні, але знос і їх чутливість до пов редінням - це бляха м'яка, відмінне зчеплення з поверхнею дороги схильна до пошкоджень Ruslan: користуюся Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y
Ціни на Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 94V | від 4 166 грн. | 28 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 94Y | від 4 368 грн. | 10 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98V | від 4 194 грн. | 13 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98Y | від 3 988 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →