Аудіоінтерфейс Universal Audio Volt 4
Відео 20Фото 9 |
Universal Audio Volt 4 |
|
Вбудований мікрофонний підсилювач із режимом Vintage Preamp для емуляції звучання лампового підсилювача Universal Audio 610. Вбудований підсилювач для навушників. Вхід 5 для додаткового блоку живлення.
Блок живлення не входить до комплекту постачання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Universal Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Universal Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Universal Audio Volt 4
Усі ціни 8 →Аудиоинтерфейс Universal Audio Volt 4 | 13 201 грн. |
Аудіоінтерфейс Universal Audio Volt 4 | 13 201 грн. |
Аудіоінтерфейс UNIVERSAL AUDIO VOLT 4 | 12 730 грн. |
Aудиоинтерфейс UNIVERSAL AUDIO VOLT 4 | 11 940 грн. |
Аудіоінтерфейс Universal Audio Volt 4 | 11 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
ПО: Ableton Live Lite, Softube Marshall Plexi Classic Amp Softube Time & Tone Bundle, Celemony Melodyne Essential, Relab LX480 Essentials, Plug-in Alliance Ampeg SVT-VR Classic, Brainworx bx_tuner, Brainworx bx_masterdesk Classic, UJAM Virtual Drummer DEEP and Virtual Bassist DANDY , Spitfire LABS, розширена 30-денна безкоштовна пробна версія UAD Spark.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →