Камера відеоспостереження Uniview IPC2225SE-DF60K-WL-I0
Відео 3Фото 5 |
Uniview IPC2225SE-DF60K-WL-I0 4 мм6 мм |
|
Підтримка режиму зйомки 9:16. Функція розпізнавання та класифікації транспортних засобів та людей. Підрахунок людей.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniview IPC2225SE-DF60K-WL-I0
Відеокамера UNV IPC2225SE-DF60K-WL Prime 5MP HD ColorHunter MY-6A | 8 442 грн. |
Uniview IPC2225SE-DF60K-WL | 6 722 грн. |
Відеокамера UNV IPC2225SE-DF60K-WL Prime 5MP HD ColorHunter Uniview | 10 205 грн. |
Відеоогляди
Модификації Uniview IPC2225SE-DF60K-WL-I0
Ціни на Uniview IPC2225SE-DF60K-WL-I0 |
---|---|---|---|---|
Uniview IPC2225SE-DF40K-WL-I0 | від 8 442 грн. | 3 пропозиції | ||
Uniview IPC2225SE-DF60K-WL-I0 | від 6 722 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →