Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7108NI-Q1(C)
Відео 2Фото 4 |
Hikvision DS-7108NI-Q1(C) на 4 каналина 8 каналів |
|
Пропускна спроможність 60 Мбіт/с.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7108NI-Q1(C)
Видеорегистратор Hikvision DS-7108NI-Q1 (C) для систем видеонаблюдения Sal | 3 237 грн. |
Ip відеореєстратор Hikvision DS-7108NI-Q1 C | 3 237 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження DS-7108NI-Q1(C) 8-канальний мережевий | 3 248 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7108NI-Q1(C)
Ціни на Hikvision DS-7108NI-Q1(C) |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7104NI-Q1(C) | від 2 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Hikvision DS-7108NI-Q1(C) | від 3 237 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →