Комутатор Dahua PFS3110-8ET-96
Відео 2Фото 9 |
Dahua PFS3110-8ET-96 4 FE / 1 GE / 1 SFP 60 Вт 8 FE / 1 GE / 1 SFP 96 Вт |
|
Підтримка Hi-PoE на двох портах.
Потужність 60 Вт видається тільки на портах 1 і 2, на портах 3 – 8 максимальна потужність 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua PFS3110-8ET-96
Усі ціни 39 →Сетевой коммутатор Dahua PFS3110-8ET-96 | 4 744 грн. |
Мережевий комутатор Dahua PFS3110-8ET-96 | 4 841 грн. |
Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET-96 | 4 840 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua PFS3110-8ET-96 | 4 840 грн. |
DAHUA DH-PFS3110-8ET-96 | 4 840 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dahua PFS3110-8ET-96
Ціни на Dahua PFS3110-8ET-96 |
---|---|---|---|---|
Dahua PFS3106-4ET-60 | від 2 524 грн. | 35 пропозицій | ||
Dahua PFS3110-8ET-96 | від 3 594 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →