Матрац Usleep PhytoLife Red Sea 120x190
від 4 963 до 6 964 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Red Sea 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Red Sea 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Red Sea 120x190
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Red Sea Usleep 120x190 | 6 056 грн. |
Usleep PhytoLife Red Sea 120*190 | 4 963 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Red Sea 120х190 + наматрасник в подарок | 5 450 грн. |
Usleep PhytoLife Red Sea 120*190 | 6 056 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Red Sea 120x190 | 5 632 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо