Матрац Usleep Island Yellow 80x200
від 4 965 до 6 059 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Usleep Island Yellow 12
Характеристики
Usleep Island Yellow 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep Island Yellow 80x200
Сортувати
Usleep Island Yellow 80*200 | 4 965 грн. |
Матрас Usleep Island Yellow 80х200 + наматрасник в подарок | 5 049 грн. |
Usleep Island Yellow 80*200 | 6 059 грн. |
Матрац пружинний Island Yellow 80x200 | 5 671 грн. |
Матрац Usleep Island Yellow 80х200 см (0273579762130) | 6 059 грн. |
Матрас Usleep Island Yellow 80x200 см | 5 610 грн. |
Матрац Usleep Island Yellow 80x200 | 6 059 грн. |
Матрац ортопедичний USLEEP Island Yellow 80x200 см | 6 050 грн. |
Закрити
Рекомендуємо