Матрац Usleep Art Inter 80x200
Фото 3 | від 4 328 до 5 929 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Usleep Art Inter 14
Характеристики
Usleep Art Inter 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep Art Inter 80x200
Сортувати
Матрас Usleep Art Inter 80х200 + наматрасник в подарок | 5 336 грн. |
Usleep Art Inter 80*200 | 5 929 грн. |
Матрац пружинний ART Inter 80x200 | 4 328 грн. |
Матрац Usleep Art Inter 80x200 см (0273579763184) | 4 560 грн. |
Usleep Art Inter 80*200 | 4 858 грн. |
Матрас Usleep Art Inter 80x200 см | 5 929 грн. |
Закрити
Рекомендуємо