Матрац Usleep PhytoLife Energy Cocos 80x200
від 3 769 до 5 289 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Energy Cocos 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Energy Cocos 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Energy Cocos 80x200
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Energy Cocos Usleep 80x200 | 4 599 грн. |
Usleep PhytoLife Energy Cocos 80*200 | 3 769 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Energy Cocos 80х200 + наматрасник в подарок | 4 139 грн. |
Usleep PhytoLife Energy Cocos 80*200 | 4 599 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Energy cocos 80x200 | 3 771 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо