Матрац Usleep PhytoLife Organic Linen 180x190
Фото 2 | від 7 731 до 9 742 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Organic Linen 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Organic Linen 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Organic Linen 180x190
Сортувати
Usleep PhytoLife Organic Linen 180*190 | 7 731 грн. |
Usleep PhytoLife Organic Linen 180*190 | 9 742 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Organic Linen 180x190 | 8 476 грн. |
Матрац USLEEP PhytoLife Organic Linen 180х190 см (0273579763225) | 8 856 грн. |
Матрас Usleep PhytoLife PhytoLife Organic Linen 180x190 см | 9 742 грн. |
Закрити
Рекомендуємо