Матрац Usleep SleepRoll Standart Plus 90x200
Відео 1Фото 2 | від 1 928 до 2 217 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 90 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Standart Plus 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Standart Plus 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Standart Plus 90x200
Сортувати
Usleep SleepRoll Standart Plus зима/лето 90*200 | 2 003 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Standart Plus 90х200 | 1 995 грн. |
Usleep SleepRoll Standart Plus зима/лето 90*200 | 2 217 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Standart Plus (Зима/Літо) 90x200 | 2 106 грн. |
Футон USLEEP SleepRoll Standart Plus Зима/Літо 90x200 (0273579761485) | 2 168 грн. |
Топпер-футон Usleep SleepRoll Standart Plus 90x200 | 1 928 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL Standart Plus 90x200 см | 2 168 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо