Матрац Usleep SleepRoll Standart Plus 120x200
Відео 1Фото 2 | від 2 157 до 2 632 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 90 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Standart Plus 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Standart Plus 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Standart Plus 120x200
Сортувати
Топпер-футон Usleep Sleeproll Standart Plus 120х200 | 2 369 грн. |
Usleep SleepRoll Standart Plus зима/лето 120*200 | 2 632 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Standart Plus (Зима/Літо) 120x200 | 2 500 грн. |
Футон USLEEP SleepRoll Standart Plus Зима/Літо 120x200 (0273579761492) | 2 574 грн. |
Usleep SleepRoll Standart Plus зима/лето 120*200 | 2 157 грн. |
Топпер-футон Usleep SleepRoll Standart Plus 120x200 | 2 575 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL Standart Plus 120x200 см | 2 575 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо