Ванна Vagnerplast Kleopatra 160x70 см
Фото 3 |
Vagnerplast Kleopatra 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Kleopatra 160x70 см
Ванна акрилова Vagnerplast KLEOPATRA 160x70 VPBA167KLE2X-01 | 13 000 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Kleopatra 160x70 см (VPBA167KLE2X-01) | 20 240 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Kleopatra 1600x700 bianco VPBA167KLE2X-04 | 20 240 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Kleopatra 160 см VPBA167KLE2X-01/NO + ніжки | 16 456 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →