Ванна Besco Modern Slim 160x69.5 см
Товар застарів 17 874 грн. Об'єм (л): 162; Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1600х695х555; Глибина ванни (мм): 385; |
Besco Modern Slim 160x70 WAM-160-SL |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Modern Slim
Ціни на Besco Modern Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Modern Slim 150x69.5 см | від 13 530 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Modern Slim 170x70 см | від 15 355 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Modern Slim 180x80 см | від 18 357 грн. | 1 пропозиція |