Ванна Vagnerplast Veronela 150x70 см (VPBA157VEA2X-04)
Відео 1Фото 2 | Товар застарів Об'єм (л): 190; Матеріал корпуса: акрил; Товщина стінок (мм): 4; Країна походження бренду: Чехія; Гарантія виробника: 11 років; Габарити (мм): 1500x700x450; Глибина ванни (мм): 450; |
Vagnerplast Veronela 150x70 |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Vagnerplast Veronela
Ціни на Vagnerplast Veronela |
---|---|---|---|---|
Vagnerplast Veronela 160x70 см | від 17 336 грн. | 2 пропозиції | ||
Vagnerplast Veronela 170x75 см | від 17 952 грн. | 4 пропозиції | ||
Vagnerplast Veronela 180x80 см | від 17 688 грн. | 3 пропозиції |