Ванна Cersanit Mito 150x70 см
Відео 1Фото 2 |
Cersanit Mito Red 150x70 TK001-018 |
|
Може комплектуватися без ніжок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mito 150x70 см
Усі ціни 17 →Ванна акрилова Cersanit Mito 150x80 TK001-018 | 4 975 грн. |
Ванна Cersanit Mito 150x70 см (TK001-018) TK001-018 | 5 454 грн. |
Cersanit MITO RED 150x70 | 5 562 грн. |
Cersanit Cersanit Mito Red 150x70 | 4 881 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Mito Red 150x70 з ніжками (AZBR1000633595) | 5 454 грн. |
ще 12 пропозицій
Купивши цю модель в іншому спеціалізованому магазині. Через три місяці експлуатації потріскався акрил навкруги сифону, жодних пошкоджень чи ударів не було. Написавши листа до виробника Церсаніт: спочатку проігнорували мову рішення не туди відправили. А рішення таке що мовляв сильно закручений металевий сифон - за фактом сифон пластиковий, жодним приладом не має силу закручення винта на сифоні представник церсаніт; написали можливо пошкодження. Можливо, але представника жодного не було! Чисто листом відфудболили. Крім того ванна на 1см коротша 139 см. Ніяких Коротка на 1 см. Потріскався акрил через три місяці експлуатації. Не професійний підхід відділу рекламацій Церсаніт. користуюся Cersanit Mito Red 140x70 TS301-003 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cersanit Mito
Ціни на Cersanit Mito |
---|---|---|---|---|
Cersanit Mito 140x70 см | від 4 683 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Mito 150x70 см | від 4 881 грн. | 17 пропозицій | ||
Cersanit Mito 160x70 см | від 5 110 грн. | 14 пропозицій | ||
Cersanit Mito 170x70 см | від 4 305 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →