Змішувач Imprese Bilina 10225
Відео 3Фото 9 |
Imprese Bilina 10225 Bilinaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Bilina 10225
Усі ціни 42 →Змішувач для ванни Imprese Bilina хром 10225 | 3 539 грн. |
Imprese Imprese Bilina 10225 64732 | 3 539 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із коротким носиком IMPRESE BILINA хром ла | 3 539 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Bilina 10225BN, никель, 35 мм 194541 | 3 982 грн. |
Змішувач для ванни Imprese BILINA нікель (10225BN) 10225BN | 3 982 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →