Батарейка Varta LongLife Max Power 2xAAA
Varta LongLife Max Power 2xAAA 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta LongLife Max Power 2xAAA
Батарейка VARTA MAX T. AAA BLI 2 ALKALINE 04703101412 | 120 грн. |
Батарейка VARTA LONGLIFE MAX POWER AAA BLI 2 ALKALINE | 155 грн. |
Батарейка VARTA LONGLIFE MAX POWER AAA BLI 2 ALKALINE | 120 грн. |
Батарейка VARTA LONGLIFE MAX POWER AAA BLI 2 ALKALINE | 154 грн. |
Батарейка VARTA LONGLIFE MAX POWER AAA BLI 2 ALKALINE | 145 грн. |
Модификації Varta
Ціни на Varta |
---|---|---|---|---|
Varta LongLife Max Power 2xAAA | від 120 грн. | 5 пропозицій | ||
Varta LongLife Max Power 4xAAA | від 105 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →