Акумулятор Varta Power 4xAAA 1000 mAh
Varta Power 4xAAA 1000 mAh |
|
Набір якісних компактних нікель-металгідридних (Ni-MH) акумуляторів формату ААА для живлення портативної техніки та іграшок, що не потребують значних робочих струмів. Є найємнішими Ni-MH-батареями такого формату на вітчизняному ринку. Позиціонуються як продукт верхньої цінової технології, призначений для вирішення найширшого кола побутових та професійних завдань. Забезпечить тривалу роботу бездротових клавіатур та мишей, пультів управління дронів, світлодіодних ліхтарів, бездротових джойстиків ігрових консолей, відеореєстраторів, тримерів, електричних бритв, дитячих радіостанцій (в т.ч.
радіонянь) тощо. Підійдуть для живлення мобільної електроніки і цифрової техніки, відмінно покажуть себе в дитячих іграшках (світлових, музичних, електромеханічних, що рухаються). На відміну від бюджетних компактних акумуляторів, батареї Varta Power 4xAAA 1000 mAh завжди показують ємність, що заявлена виробником, і мають низький саморозряд (Low Self Discharge), зберігаючи не менше 75% енергії після 12 місяців зберігання. А ще ці елементи живлення не мають ефекту пам'яті і їх можна заряджати в будь-який час, не чекаючи повного розряду. Поставляються у зарядженому вигляді, здатні витримувати до 500 циклів заряд-розряд без значної втрати ємності. Цілком сумісні з будь-якими моделями зарядних пристроїв для ААА Ni-MH-акумуляторів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Power 4xAAA 1000 mAh
Усі ціни 13 →Аккумулятор Varta Pro R2U 5703 1000 мАч блистер 4 шт | 390 грн. |
Аккумулятор VARTA RECHARGEABLE ACCU AAA 1000mAh BLI 4 NI-MH 5703301404 | 473 грн. |
Varta AAA Rechargeable Accu 1000mAh * 4 (05703301404) 05703301404 | 429 грн. |
Акумулятор Varta Rechargeable Accu AAA/HR03 NI-MH 1000 mAh BL 4шт (0570330 | 493 грн. |
Varta Rechargeable Accu AAA/HR03 NI-MH 1000 mAh BL 4шт 5703301404 | 645 грн. |