Витяжка VDB Classic L 60
VDB Classic L 60 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Classic L 60
Усі ціни 7 →Витяжка купольна VDB Classic L 60 White | 13 174 грн. |
VDB Classic L 60 | 13 653 грн. |
VDB Classic L 60 | 13 986 грн. |
Витяжка VDB Classic L 60 Cream | 13 143 грн. |
Вытяжка купольная VDB Classic L 60 White | 13 170 грн. |
Витяжка купольна VDB Classic L 60 White | 13 164 грн. |
Витяжка VDB Classic L 60 White | 15 495 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →