Витяжка VDB Plus Slim 60
VDB Plus Slim 60 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Plus Slim 60
Витяжка VDB Plus White 60 Plus Slim 60 White | 3 100 грн. |
Вытяжка плоская VDB Plus 60 Inox Plus Slim 60 Inox | 3 096 грн. |
Витяжка пласка VDB Plus 60 Inox Plus Slim 60 Inox | 3 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →