Витяжка VDB Plus 60
Фото 5 |
VDB Plus 60 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Plus 60
Усі ціни 9 →Витяжка пласка Vdb Plus 60 Inox | 3 093 грн. |
Витяжка VDB Plus 60 Inox | 3 388 грн. |
Витяжка пласка VDB Plus 60 Black | 3 121 грн. |
Витяжка VDB Plus 60 Inox | 3 416 грн. |
Витяжка VDB Plus White 60 | 3 090 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →