Витяжка VDB Inka 50
Фото 3 |
VDB Inka 50 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Inka 50
Усі ціни 25 →Витяжка VDB INKA 50 JABLON CIEMNA | 6 452 грн. |
Витяжка VDB Inka 50 Dark apple tree | 5 947 грн. |
Витяжка VDB INKA 50 OLCHA MIODOWA | 7 185 грн. |
Витяжка VDB INKA 50 OLCHA MIODOWA | 5 925 грн. |
Витяжка VDB INKA 50 CZERESNIA ANTYCZNA | 5 925 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →