Плита Vegas VEC-2000 білий
Фото 4 |
Vegas VEC-2000 білий 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VEC-2000 білий
Настільна плита Vegas VEС-2000 | 1 949 грн. |
Настільна плита Vegas VEC-2000W | 1 609 грн. |
Настільна плита електрична VEGAS VEC-2000W | 1 949 грн. |
Електроплита керамічна двоконфорочна VEGAS VEC-2000W | 1 949 грн. |
Модификації Vegas VEC-2000
Ціни на Vegas VEC-2000 |
---|---|---|---|---|
Vegas VEC-2000 білий | від 1 609 грн. | 4 пропозиції | ||
Vegas VEC-2048 чорний | від 1 609 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →