Плита Vegas VEC-1300 чорний
Фото 4 |
Vegas VEC-1300 чорний 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VEC-1300 чорний
Настільна плита Vegas VEС-1300 | 1 049 грн. |
Настільна плита Vegas VEC-1300B | 859 грн. |
Настільна плита електрична VEGAS VEC-1300B | 1 049 грн. |
Електроплита керамічна одноконфорочна VEGAS VEC-1300B | 1 049 грн. |
Модификації Vegas VEC-1300
Ціни на Vegas VEC-1300 |
---|---|---|---|---|
Vegas VEC-1100 білий | від 859 грн. | 4 пропозиції | ||
Vegas VEC-1300 чорний | від 859 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →