Сабвуфер Velodyne SPL-X 8
Фото 8 |
Velodyne SPL-X 8
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:800 Вт
Частотний діапазон:18 — 120 Гц
Всі характеристики
Характеристики SPL-X 8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velodyne SPL-X 8
Усі ціни 6 →Домашній кінотеатр Velodyne Spl-X 8 Subwoofer Aktywny | 98 318 грн. |
Velodyne Spl-X 8 Subwoofer Aktywny | 95 920 грн. |
Velodyne Spl-X 8 Subwoofer Aktywny | 98 318 грн. |
Сабвуфер Velodyne SPL-X 8 White Glossy | 81 590 грн. |
Velodyne Spl-X 8 Subwoofer Aktywny | 100 716 грн. |
Сабвуфер Velodyne SPL-X 8 Black Glossy | 81 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →