Сабвуфер Velodyne VI-Q 12
Фото 10 |
Velodyne VI-Q 12
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:500 Вт
Частотний діапазон:22 — 250 Гц
Всі характеристики
Характеристики VI-Q 12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velodyne VI-Q 12
Velodyne VI-Q 12 Black офіційна гарантія акційна ціна | 58 749 грн. |
Сабвуфер Velodyne VI-Q 12 White | 56 990 грн. |
Сабвуфер Velodyne VI-Q 12 Black | 56 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →