USB-хаб D-Link DUB-2333/A1A
D-Link DUB-2333/A1A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DUB-2333/A1A
Усі ціни 21 →D-Link 3xUSB3.0, 1xUSB-C, 1xHDMI, USB-C (DUB-2333) | 1 872 грн. |
Концентратор D-Link usb-c 3xUSB3.0, 1xUSB-C, 1xHDMI (dub-2333) | 1 581 грн. |
Концентратор USB Type C D-Link DUB-2333 | 1 872 грн. |
D-Link 3xUSB3.0, 1xUSB-C, 1xHDMI, USB-C (DUB-2333) | 1 872 грн. |
Концентратор D-Link USB-C 3xUSB3.0, 1xUSB-C, 1xHDMI (DUB-2333) | 1 835 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →