Витяжний вентилятор VENTS X 100 XB
Відео 19Фото 3 | від 1 446 до 1 951 грн. Порівняти ціни 4 →Розмір:100 мм Продуктивність:89 м³/год Шум:33 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS X 25
Характеристики
VENTS 100 XB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 XB:
- Вага — 0.61 кг
- Споживання струму — 0.085 A
Де купити VENTS X 100 XB
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Вентс 100 ХВ | 1 645 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 100 ХВ 0000216898 | 1 446 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ХВ алюм. лак. | 1 951 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ХВ | 1 645 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо