Витяжний вентилятор VENTS X1 125 X1B
Відео 4Фото 2 | від 2 146 до 2 340 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:125 мм Продуктивність:185 м³/год Шум:34 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS X1 26
Характеристики
VENTS 125 X1B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 X1B:
- Вага — 0.73 кг
- Споживання струму — 0.1 A
Де купити VENTS X1 125 X1B
Колір:
Вытяжной вентилятор Вентс 125 Х1В | 2 340 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор VENTS 125 Х1В 100122020000 | 2 146 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 Х1В | 2 146 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо