Витяжний вентилятор VENTS BKO 15012
Фото 4 |
Модифікації VENTS BKO 18
Характеристики
VENTS 150 BKO 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 BKO 12:
- Вентилятори серії ВКОк комплектуються монтажним кронштейном
- Вага — 0.76 кг
- Споживання струму — 2 A
Де купити VENTS BKO 15012
Колір:
Сортувати
Вентилятор осьовий канальний Вентс 150 ВКО 12 | 1 713 грн. |
Канальний вентилятор VENTS 150 ВКО 12 100130100030 | 1 506 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ВКО 12 | 1 713 грн. |
Осьової канальний вентилятор Vents 150 ВКО 12 0687826701 | 1 506 грн. |
Закрити
Рекомендуємо