Витяжний вентилятор VENTS BKO 150L Turbo
Фото 4 |
Модифікації VENTS BKO 18
Характеристики
VENTS 150 BKO L Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 BKO L Turbo:
- Вага — 0.8 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 BKO Turbo — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 BKO L Turbo — двигун на підшипниках
Де купити VENTS BKO 150L Turbo
Сортувати
Вентс Вентс 150 ВКО Л турбо V0687849799 | 2 160 грн. |
Канальний вентилятор Вентс 150 ВКО Л турбо 100130106000 | 2 160 грн. |
Вентилятор осьовий канальний Вентс 150 ВКО Л турбо підшипник припливно-вит | 2 160 грн. |
Канальний вентилятор VENTS 150 ВКО Л турбо 100130106000 | 1 899 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ВКО Л турбо | 2 160 грн. |
Закрити
Рекомендуємо