Витяжний вентилятор VENTS D 150L Turbo
Відео 17 |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 150 D L Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 D L Turbo:
- Вага — 1.06 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 D Turbo — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 D L Turbo — двигун на підшипниках
Де купити VENTS D 150L Turbo
Колір:
Сортувати
Витяжний вентилятор Вентс 150 Д Л турбо 100131106000 | 1 909 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 150 Д Л турбо | 1 751 грн. |
Вентилятори Vents 150 Д Л Турбо 0000218109 | 1 539 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 Д Л турбо | 1 751 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо