Витяжний вентилятор VENTS D 125 DT
Відео 17 |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 125 DT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 DT:
- Вага — 0.74 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 DT — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 DT L — двигун на підшипниках
- Модель 125 D — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 125 D K — має зворотний клапан
- Модель 125 DT — має таймер вимкнення
- Модель 125 DT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 125 DTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 125 DTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 125 DB — має шнурковий вимикач
- Модель 125 DB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 125 DBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS D 125 DT
Сортувати
Вентс Вентс 125 Д Т | 1 824 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 125 ДТ | 1 825 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 ДТ | 1 824 грн. |
Вентилятори Vents 125 ДТ 100121110000 | 1 824 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ДТ | 1 824 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ДТ ДО | 1 953 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 125Д Т Білий 180м3/г 16Вт 220В | 1 824 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 Д Т | 1 824 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо