Витяжний вентилятор VENTS Kvajt 150B
Відео 3Фото 7 | від 3 407 до 3 597 грн. Порівняти ціни 10 →Розмір:150 мм Продуктивність:315 м³/год Шум:33 дБ Функції:шнурковий вимикач, автожалюзі |
Модифікації VENTS Kvajt 26
Характеристики
VENTS 150 Kvajt B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 Kvajt B:
- Вага — 1.33 кг
- Споживання струму — 0.09 A
- Модель 150 Kvajt — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 150 Kvajt B — має шнурковий вимикач
- Модель 150 Kvajt BT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 Kvajt BTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 150 Kvajt T — має таймер вимкнення
- Модель 150 Kvajt TH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 Kvajt TP — має таймер вимикання і датчик руху
Де купити VENTS Kvajt 150B
Сортувати
Вентс Вентс 150 Квайт В V0687937612 | 3 597 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 Квайт В 0688286921 | 3 597 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 150 Квайт В | 3 597 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс Квайт 150 В | 3 597 грн. |
Вентилятор Вентс Квайт 150 В | 3 597 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо