Витяжний вентилятор VENTS Kvajt 100T
Відео 3Фото 7 | від 2 219 до 4 238 грн. Порівняти ціни 29 →Розмір:100 мм Продуктивність:97 м³/год Шум:25 дБ Функції:автожалюзі |
VENTS 100 Kvajt T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Непримітний і нечути
Осьовий вентилятор українського виробника VENTS 100 Kvajt T являє собою побутове витяжний пристрій для накладного монтажу в повітроводи ∅ 100 мм. Невеликі габарити і продуктивність, складова 97 м³/год, і клас захисту від струменів води IP 45 робить цю модель гарним варіантом для використання у невеликих за площею ванних кімнатах житлових приміщень. Корпус і крильчатка приладу виготовлений з високоякісного пластику, що володіє високою міцністю і стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Особливої уваги заслуговують аеродинамічна форма 11-лопатевої крильчатки і вбудований випрямляч потоку, які знижують турбулентність і забезпечують хорошу тягу при малому рівні шуму, що не виходить за межі 25 дБ.
Якісна модель з тривалим терміном служби
Також варто відзначити надійний і довговічний двигун з кульковими підшипниками, встановлений на втулках, що гасять вібрацію. Споживана двигуном потужність 7.5 Вт має мінімальні значення у даної категорії продуктів, даючи змогу пристойно економити на рахунках за світло, особливо в режимі нон-стоп. Виробник гарантує мінімальний ресурс електромотора, що дорівнює 40 тис. годин безперервної роботи, завдяки щільному заповнення сепараторів кулькових підшипників достатньою кількістю змазки. Важливим бонусом моделі є вбудований захист двигуна від перегріву. Прилад доповнено функцією затримки відключення, реалізованої таймером з часовим діапазоном 2 – 30 хвилин. Ручне керування включенням і відключенням вентилятора, а також автоматична затримка спрацювання таймера прив'язана до вимикача світла, через який слід підключати витяжний пристрій.
- Вага — 0.55 кг
- Споживання струму — 0.049 A
- Модель 100 Kvajt — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 100 Kvajt B — має шнурковий вимикач
- Модель 100 Kvajt BT — має таймер вимкнення і шнурковий вимикач
- Модель 100 Kvajt BTH — має таймер вимкнення, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 100 Kvajt T — має таймер вимкнення
- Модель 100 Kvajt TH — має таймер вимкнення і датчик вологості
- Модель 100 Kvajt TP — має таймер вимкнення і датчик руху
Вентс Вентс 100 Квайт Т V0687904434 | 2 465 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 100 Квайт Т хром | 4 238 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 Квайт T | 2 465 грн. |
Малошумный вентилятор Vents 100 Квайт Т черный сапфир 0688318734 | 3 497 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером Вентс 100 Квайт Т Білий | 2 465 грн. |
ще пропозиції 20 → |