Витяжний вентилятор VENTS PF 150L Turbo
Відео 1Фото 2 |
Модифікації VENTS PF 16
Характеристики
VENTS 150 PF L Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 PF L Turbo:
- Вага — 1.02 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 PF Turbo — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 PF L Turbo — двигун на підшипниках
Де купити VENTS PF 150L Turbo
Колір:
Сортувати
Витяжний вентилятор Вентс 150 ПФ Л турбо 100133106000 | 2 973 грн. |
Вентилятори Vents 150 ПФ Л Турбо 0000218553 | 2 973 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ПФ Л турбо | 2 973 грн. |
Вентилятори Vents 150 ПФ Л Турбо хром 0000218554 | 2 973 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ПФ Л турбо хром | 2 973 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо