Витяжний вентилятор VENTS PF 125L Turbo
Відео 1Фото 2 |
Модифікації VENTS PF 16
Характеристики
VENTS 125 PF L Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 PF L Turbo:
- Вага — 0.6 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 PF Turbo — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 PF L Turbo — двигун на підшипниках
Де купити VENTS PF 125L Turbo
Витяжний вентилятор Вентс 125 ПФ Л турбо 100123106000 | 2 436 грн. |
Вентилятори Vents 125 ПФ Л Турбо 0000217786 | 2 436 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ПФ Л турбо | 2 436 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо