Витяжний вентилятор VENTS PF 100L Turbo
Відео 1Фото 2 |
Модифікації VENTS PF 16
Характеристики
VENTS 100 PF L Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 PF L Turbo:
- Вага — 0.52 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 100 PF Turbo — двигун без кулькових підшипників
- Модель 100 PF L Turbo — двигун на підшипниках
Де купити VENTS PF 100L Turbo
Сортувати
Вентс Вентс 100 ПФ Л турбо | 2 060 грн. |
Вентилятори Vents 100 ПФ Л Турбо 0000216565 | 2 060 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ПФ Л турбо | 2 060 грн. |
Вентилятор побутовий витяжний Vents 100 ПФ Л Турбо на підшипниках Білий | 698 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо