Витяжний вентилятор VENTS TT 125 T
Відео 7Фото 6 |
Модифікації VENTS TT 22
Характеристики
VENTS TT 125 T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS TT 125 T:
- Вага — 1.35 кг
- Споживання струму — 0.27 A
- Модель TT 125 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель TT 125 T — має таймер вимкнення
- Модель TT 125 Y — має регулятор швидкості і канальний датчик температури
- Модель TT 125 Yn — має регулятор швидкості і зовнішній датчик температури (кабель довжиною 4 м)
Де купити VENTS TT 125 T
Сортувати
Вентс Вентс ТТ 125 Т V0000219176 | 4 120 грн. |
Круглий канальний вентилятор Вентс ТТ 125 Т | 4 120 грн. |
Канальный вентилятор Вентс ТТ 125 Т | 4 120 грн. |
Канальный вентилятор Вентс ТТ 125 Т (с таймером) белый | 4 120 грн. |
Вентилятор канальний Vents ТТ 125 Т (з таймером) білий | 4 120 грн. |
Канальний вентилятор Вентс ТТ 125 Т з таймером вимкнення | 3 914 грн. |
Канальний вентилятор Вентс ТТ 125 Т | 4 120 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо