SSD Verbatim Vi550 49351 256 ГБ
Відео 5 |
Verbatim 49351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Vi550 49351 256 ГБ
Усі ціни 13 →SSD-накопичувач Verbatim Vi550 S3 256GB 2.5" SATAIII TLC (49351) | 889 грн. |
SSD-накопичувач Verbatim Vi550 S3 SATA III 256GB (49351) 49351 | 989 грн. |
SSD накопитель Verbatim Vi500 256 GB (49351) 49351 | 992 грн. |
Verbatim 49351 — SSD Vi550 S3 256GB 2.5" SATA | 1 120 грн. |
SSD-накопичувач Verbatim Vi500 256 GB (49351) | 1 004 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim Vi550 49351
Ціни на Verbatim Vi550 49351 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi550 49350 128 ГБ | від 609 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49351 256 ГБ | від 859 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49352 512 ГБ | від 1 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49353 1 ТБ | від 2 852 грн. | 3 пропозиції | ||
Verbatim Vi550 49354 2 ТБ | від 4 656 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →