SSD Verbatim Vi550 49352 512 ГБ
Відео 5 |
Verbatim 49352 |
|
Доступний SSD-накопичувач ємністю 512 Гб з інтерфейсом SATA 3. Є старшим продуктом в лінійці пристроїв Verbatim Vi550 S3, що включає моделі місткістю 128, 256 і 512 Гб. Виконаний в компактному корпусі форм-фактора 2,5" c товщиною 7 мм Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на використання в якості основи підсистеми зберігання даних в універсальних побутових, офісних або ігрових персональних комп'ютерах базового або середнього рівня.
Стане гарним варіантом вибору для модернізації існуючих ПК, які працюють у звичайних сценаріїв використання, не передбачають великих щоденних обсягів запису. Компактні розміри дають змогу встановлювати SSD-накопичувач SSD Verbatim Vi550 49352 в багато моделі повноформатних ноутбуків. Апаратною основою пристрою є контролер PS3111-S11, що працює у зв'язці з пам'яттю 3D TLC NAND. Завдяки технології SLC-кешування, накопичувач показує високу швидкість послідовного читання/запису рівну 560/535 МБайт/с. Виробник гарантує безпроблемну запис не менше ніж 360 Тб даних, що дозволяє розраховувати на тривалий термін служби пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Купити Verbatim Vi550 49352 512 ГБ
Усі ціни 14 →Verbatim Vi550 512 Gb (49352) | 1 425 грн. |
Verbatim Vi550 512 Gb (49352) | 1 399 грн. |
SSD-накопичувач Verbatim Vi550 S3 SATA III 512GB (49352) 49352 | 1 559 грн. |
SSD накопитель Verbatim Vi500 512 GB (49352) 49352 | 1 397 грн. |
Verbatim 49352 — SSD Vi550 S3 512GB 2.5" SATA | 1 840 грн. |
Модификації Verbatim Vi550 49352
Ціни на Verbatim Vi550 49352 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi550 49350 128 ГБ | від 609 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49351 256 ГБ | від 859 грн. | 16 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49352 512 ГБ | від 1 397 грн. | 14 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49353 1 ТБ | від 2 852 грн. | 3 пропозиції | ||
Verbatim Vi550 49354 2 ТБ | від 4 643 грн. | 10 пропозицій |