SSD Kingston DC450R SEDC450R/960G 960 ГБ
Відео 2Фото 3 |
Kingston SEDC450R/960G 960 ГБ7.68 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC450R SEDC450R/960G 960 ГБ
Ssd накопичувач Kingston DC450R 960 GB (SEDC450R/960G) | 5 431 грн. |
SSD накопичувач Kingston DC450R 960 GB (SEDC450R/960G) DC450R 960 GB (SEDC | 5 486 грн. |
SSD накопичувач Kingston DC450R 960 GB (SEDC450R/960G) | 5 299 грн. |
Kingston DC450R 960GB (SEDC450R/960G) SEDC450R/960G | 5 857 грн. |
Kingston DC450R 960 GB (SEDC450R/960G) SEDC450R/960G | 5 230 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kingston DC450R SEDC450R/960G
Ціни на Kingston DC450R SEDC450R/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC450R SEDC450R/960G 960 ГБ | від 5 230 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston DC450R SEDC450R/7680G 7.68 ТБ | від 82 615 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →