SSD Verbatim TurboMetal SSD 32021 1 TB
![]() |
Verbatim 32021 1 TB2 TB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim TurboMetal SSD 32021 1 TB
SSD накопичувач Verbatim TurboMetal 1 TB (32021) | 9 468 грн. | ![]() |
| 9 738 грн. |
| 9 471 грн. |
| 9 477 грн. |
Модификації Verbatim TurboMetal SSD 32021
| Ціни на Verbatim TurboMetal SSD 32021 |
|---|---|---|---|---|
| Verbatim TurboMetal SSD 32021 1 TB | від 9 468 грн. | 6 пропозицій | ||
| Verbatim TurboMetal SSD 32022 2 TB | від 12 615 грн. | 1 пропозиція | ||
Рекомендуємо