Карта пам'яті Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Усі ціни 8 →Verbatim microSDXC 128 GB Premium Class 10 UHS-I U1 V10 + SD-адаптер (4408 | 572 грн. |
Карта памяти Verbatim microSDHC 128 ГБ (клас 10) с адаптером 44085 | 556 грн. |
Verbatim 128 GB microSDXC UHS-I (U1) V10 Premium + SD Adapter (44085) 4408 | 589 грн. |
Verbatim 44085 — Карта пам'яті micro SDXC 128 ГБ (клас 10) з адаптером | 536 грн. |
Verbatim microSDXC 128Gb Class 10 SD adapter (44085) microSDXC128GbClass10 | 579 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 306 грн. | 1 пропозиція | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 480 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →