Жорсткий диск Verbatim Store n Go Secure Portable HDD 53403 2 ТБ
Фото 12 |
Verbatim Store n Go Secure Portable HDD 53403 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go Secure Portable HDD 53403 2 ТБ
Усі ціни 6 →Внешний накопитель Verbatim 2TB HDD Incl.KEYPAD USB3.1 GEN1 53403 | 4 440 грн. |
Verbatim Store'n'Go G1 2 TB Black (53403) | 4 440 грн. |
Verbatim StorenGo G1 2 TB Black (53403) 53403 | 4 399 грн. |
Жорсткий диск Verbatim Store n Go 2TB 5400rpm 8MB 53403 2.5 USB 3.1 Secure | 4 389 грн. |
Зовнішній накопичувач Verbatim 2TB HDD Incl.KEYPAD USB3.1 GEN1 (53403) | 4 939 грн. |
Портативний жорсткий диск VERBATIM Store 'n' Go Secure 2TB USB3.1 (53403) | 4 804 грн. |
Рекомендуємо