Жорсткий диск Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ
Фото 29 |
Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ |
|
За допомогою утиліти Green Button від Verbatim можна встановити час відключення жорсткого диска, поки до нього знову не звернуться. В комплекті кабель USB 3.0 - USB type B
Підтримка операційних систем Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS Х 10.1 та вище, Linux kernel 2.6 і вище. Але при використанні Mac OS, ПЗ Nero BackItUp автоматично зберігає файли не працює.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ
Усі ціни 24 →Зовнішній жорсткий диск Verbatim Store 'n' Go Usb 3.0 53195 | 3 372 грн. |
Внешний жесткий диск Verbatim Store 'n' Go Usb 3.0 53195 | 3 310 грн. |
Verbatim 2.5" 2TB (53195) | 3 279 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Verbatim Store'n Go 2TB 2.5" USB 3.0 SILVER (53198 | 3 378 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2TB Verbatim (53195) | 3 350 грн. |
ще 19 пропозицій
Нічого Жорсткий диск постійно працює, не відключається навіть коли до нього немає звернення. Владимир: користуюся Verbatim 53223 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Verbatim Store n Go Style 53195
Ціни на Verbatim Store n Go Style 53195 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ | від 2 354 грн. | 28 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ | від 3 239 грн. | 24 пропозиції | ||
Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ | від 4 413 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Там із ним у комплекті йде утиліта, яка нібито налаштовує час відключення диска, але в мене вона не працює. На двох комп'ютерах я цю утиліту запустити не зміг. Крівуче ПЗ.