USB-флешка Verbatim Store n Go V3 256 ГБ (49168)
Фото 6 |
Verbatim Store n Go V3 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go V3 256 ГБ
Флешка 256Gb Verbatim Store 'n' Go V3 USB3.0 Grey 49168 | 674 грн. |
Verbatim Store n Go V3 256GB (49168) 49168 | 769 грн. |
Verbatim 256 GB Store 'n' Go V3 USB 3.0 Grey (49168) 49168 | 655 грн. |
Модификації Verbatim Store n Go V3
Ціни на Verbatim Store n Go V3 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 32 ГБ | від 229 грн. | 8 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 64 ГБ | від 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Verbatim Store n Go V3 128 ГБ | від 397 грн. | 2 пропозиції | ||
Verbatim Store n Go V3 256 ГБ | від 655 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →