Духова шафа Vestel AFX 6684
Vestel AFX 6684 2022 рік |
|
Порівняно недорога, але при цьому ефективна і досить містка духова шафа. Пекти чудово запікає та готує гриль, додатково передбачений режим для розморожування напівфабрикатів та інших продуктів. Корисний обсяг робочої камери моделі становить 65 л. Завдяки вбудованому тепловентилятору духовка дозволяє досягти рівномірної температури нагріву по всьому об'ємному жаровні - можна не переживати, що термообробка на різних рівнях камери нагрівання буде відрізнятися.
Вбудована духова шафа Vestel AFX 6684 створена для комфортного використання. Жарівня фанерована емаллю легкого очищення. Тепер стінки камери нагріву не іржавітимуть і обсипатимуться. Емаль легко витримує температурну динаміку і навіть механічну дію. Таке покриття легко миється. Ця піч оснащена сенсорним блоком налаштування, який працює в парі з кількома поворотними перемикачами. Є інформативний та зрозумілий дисплей. Духовка одержала робочу зону на 4 секції. Подібна жаровня дозволить готувати багато та різноманітно. Піч має підсвічування, даючи можливість зручно контролювати процес приготування без відкривання дверцят.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestel.
Купити Vestel AFX 6684
Усі ціни 20 →VESTEL AFX-6684 | 7 352 грн. |
Vestel AFX-6684 офіційна гарантія | 8 549 грн. |
Духова шафа електрична Vestel AFX-6684 | 8 549 грн. |
Vestel AFX-6684 | 8 549 грн. |
VESTEL AFX-6684 | 7 315 грн. |