Щітка VGR V-590
Відео 1Фото 7 |
VGR V-590 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-590
Усі ціни 9 →Стильний фен гребінець для волосся VGR-590 | 1 049 грн. |
Стильний фен щітка для волосся VGR-590 (399055) | 1 399 грн. |
Фен-щітка для волосся VGR Потужність 550 Вт, 3 режими, з керамічним покрит | 1 219 грн. |
Фен-щітка для волосся VGR V-590 електричний з керамічним покриттям | 999 грн. |
Стильний фен гребінець для волосся VGR-590 | 1 091 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →